Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Як змінити номер телефону автентифікації пацієнта в декларації.
21:46, 22 июня 2019

Як змінити номер телефону автентифікації пацієнта в декларації.


Важлива новина для сімейних лікарів.

13.06.2019

Головна біль сімейних лікарів. На першому етапі підписання декларацій в 2018 році дозволялось підписувати декларації з пацієнтами які не мають мобільних телефонів, або не вміють читати СМС повідомлення. Це, переважно люди похилого віку, часто самотні. Тепер сімейні лікарі не можуть виписувати електронні рецепти таким пацієнтам, але вони найбільше потребують лікарських засобів за програмою «Доступні ліки». НСЗУ таки спростило цей процес.

Декларація про вибір лікаря — це важливий документ, що підтверджує вільний вибір пацієнта та його бажання отримувати послуги первинної медичної допомоги саме в цього лікаря.

Щоб пацієнт міг подати, а лікар — належним чином оформити — декларацію, особу пацієнта потрібно підтвердити (автентифікувати).

Це можна робити двома способами (методами автентифікації):

— за номером телефону (онлайн-метод автентифікації);
— за документами (офлайн-метод автентифікації).

При виборі методу автентифікації за номером телефону в декларації в електронній системі охорони здоров’я робиться відповідна позначка, а в декларації вказується номер мобільного телефону пацієнта.
Саме на цей номер приходить смс з кодом для підтвердження того, що телефон належить особі, котра підписує декларацію.
Саме цей номер буде використовуватись для отримання повідомлення з номером та кодом підтвердження електронного рецепту на лікарські засоби за програмою “Доступні ліки”.

Але іноді виникають ситуації, коли пацієнту потрібно змінити номер телефону в електронній системі охорони здоров’я, вказаний при поданні декларації. І тоді алгоритм дій повинен бути такий:

— потрібно звернутися до НСЗУ з запитом на зміну методу автентифікації — відтепер це можна зробити за спрощеною процедурою — через онлайн форму на сайті НСЗУ (розділ Громадянам, підрозділ Користувачам ЕСОЗ);
— за поданим запитом пацієнта Національною службою здоров’я України скидається позначення методу автентифікації в електронній системі охорони здоров’я. Тобто з’являється можливість оновити номер телефону пацієнта;
— для цього протягом декількох днів після подання запиту та за потреби пацієнт може прийти на прийом до свого лікаря та подати нову декларацію з внесенням актуального номеру телефону пацієнта.

Перейти на сторінку:

 

[link]КОРИСТУВАЧАМ ЕСОЗ on-line форма[/link]

Вносите дані пацієнта, потім реєструєте та записуєте номер.

[link]Для перевірки стану запиту на скидання методу автентифікації введіть номер запиту[/link]

 

 

Перевіряєте стан запиту. Як правило декларацію відкривають для редагування на протязі доби. Потім редагуєте декларацію.

 

Для більш детальної інформації щодо зміни методу автентифікації або припинення дії декларації звертайтесь до контакт-центру НСЗУ за коротким номером 16-77.

 

Адреса
04073, м. Київ, пр-т Степана Бандери, 19
E-mail: info@nszu.gov.ua
Інформаційно-довідкова служба: 16-77


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru