Четверг, 27 января 2022  RSS  Напишите нам
Четверг, 27 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Вперше створено контакт-центр Національної служби здоров’я України. Як звертатися. Відео.
17:54, 10 октября 2018

Вперше створено контакт-центр Національної служби здоров’я України. Як звертатися. Відео.


— Короткий номер контакт-центру НСЗУ Національна служба здоров’я України 1677  куди може подзвонити кожен та поставити будь-яке питання, що стосується роботи Нацслужби здоров’я.

Речник НСЗУ Інга Ткаченко.

 

 

 

 

 

 

Контакт-центр для лікарів та інших медичних працівників

Чим Національна служба здоров'я України може бути корисна для медпрацівників?Звичайно, відповіддями на запитання, які відтепер кожен лікар, медсестра чи інший представник медперсоналу може отримати, зателефонувавши на номер нашої Інформаційно-довідкової служби — 1677.Деталі — у відео

Опубліковано НСЗУ Національна служба здоров'я України Середа, 10 жовтня 2018 р.

 

А це величезний спектр питань — всі уточнення щодо змін в системі охорони здоров’я, правила роботи сімейних лікарів та амбулаторій, гарантований державою пакет медичних послуг, особливості співпраці медичних закладів з Національною службою здоров’я. Передусім вони будуть актуальні для пацієнтів, лікарів та керівників медзакладів.

Контакт-центр НСЗУ такий собі довідник трансформації, який постійно оновлюється разом зі змінами та там можна завжди дістати актуальні пояснення.

➡️Подзвонивши в робочий час, можна буде поставити питання оператору.

➡️Відповіді на найбільш поширені питання будуть доступні цілодобово в автоматичному режимі.

➡️Всі запити, вирішення яких потребує додаткового часу, будуть реєструватися і скеровуватися у відповідні підрозділи НСЗУ для вирішення. Після розв’язання питання оператори передзвонюватимуть і надаватимуть повну інформацію.

➡️Дзвінки зі стаціонарних телефонів та мобільних операторів будуть безкоштовні.

Проте найважливіше — це зворотний зв’язок Нацслужби здоров’я з пацієнтами та медичними працівниками. Завдяки постійному спілкуванню з українцями працівники Служби швидко дізнаватимуться про те, що найбільше турбує громадян та зможуть оперативніше розв’язувати проблеми.

Команда Oleg Petrenko спрацювала дуже потужно всього за півроку роботи. 623 заклади первинної медичної допомоги країни уже уклали договори з НСЗУ і перейшли на нову систему фінансування. Лікарі отримали кращі умови праці і підвищені зарплати.

Трансформація системи охорони здоров’я триватиме, тож далі буде тільки більше позитивних змін, про які ви зокрема завжди зможете уточнити напрямку у контакт-центрі.

 

 

Отже, запам’ятайте — 1677 — постійний зв’язок з Нацслужбою здоров’я!

Уляна Супрун.

www.facebook.com/ulanasuprun/photos/a.1764564323828127/2200725370212018/?type=3&__tn__=-R


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru