Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Ворог почав використовувати новий вид маніпуляції — надсилати вказівки від імені керівних структур, під приводом воєнного стану.
0:46, 16 декабря 2018

Ворог почав використовувати новий вид маніпуляції — надсилати вказівки від імені керівних структур, під приводом воєнного стану.


 

Нещодавно виявили такий фейк у Лисичанську Луганської області. До Центральної міської лікарні ім. Титова надійшов лист, начебто від Луганської ОДА. У листі було доручення закладу провести підготовчі заходи у зв’язку із впровадженням воєнного стану. Згодом з’ясували, що лист підробний та ОДА до лікарні нічого не надсилали ([link]https://goo.gl/8NcyNE[/link]).

Дуже важливо, щоб працівники медзакладів і департаментів охорони здоров’я по всій країні були вкрай пильними та ретельно перевіряли всю інформацію, яку отримують.

Воєнний стан є правовим режимом, вперше запровадженим у 10 областях України, тому саме аспекти, пов’язані з ним, можуть стати предметом для маніпуляцій і провокацій з боку ворожих до України організацій.

Провокатори можуть надсилати вказівки під приводом воєнного стану від імені керівних структур різного рівня. Підробки на перший погляд не відрізняються від офіційних листів: вони містять вихідний номер, підпис посадової особи та інші стандартні атрибути офіційних звернень.

Такі листи можуть направлятися як в окремі медзаклади або обласні управління охорони здоров’я з метою підірвати системну роботу.

Ми передали всю інформацію про інцидент до [link]Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine[/link][link]Служба безпеки України[/link], а також [link]Міністерство інформаційної політики України[/link] для оперативного удосконалення спільного механізму протидії інформаційним операціям в умовах воєнного стану.

Деталі про необхідні кроки для медичний закладів або структурних підрозділів охорони здоров’я в разі отримання листів про заходи у зв’язку з воєнним станом, за посиланням: [link]https://goo.gl/MAS2uE[/link]

Продовжуємо системну роботу. Але також треба завжди бути пильними й оперативно реагувати на потенційну загрозу — від цього залежить здоров’я громадян і національна безпека.

 

[link]Джерело[/link]


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru