Четверг, 27 января 2022  RSS  Напишите нам
Четверг, 27 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Вчені створили нову маску від коронавірусу: зручна під час прийому їжі.
19:06, 14 марта 2021

Вчені створили нову маску від коронавірусу: зручна під час прийому їжі.


Вчені створили нову маску від коронавірусу: зручна під час прийому їжіВчені з Мексики створили нову маску від коронавирусу (колаж: РБК-Україна)
АВТОР: РОМАН МИРОНЧУК

Мексиканські вчені з Національного політехнічного інституту створили нову маску від коронавірусу, яка надівається тільки на ніс. Її можна використовувати, коли звичайну маску необхідно зняти, наприклад, під час прийому їжі, відвідування стоматолога і т. д.

Про новий винахід повідомляє Lajornada.                                  Щоб маска ефективно захищала від інфекції SARS-CoV-2, дослідницька група взяла до уваги розмір аерозолів (менше 5 мікрон) і оцінила різні матеріали, поки не знайшла підходящий. Дана маска була зроблена з дотриманням суворих стандартів якості.

Фахівець з імунології підкреслив, що носова маска зробить важливий внесок у скорочення поширення коронавірусу.

«Таким чином, можна буде домогтися більшого захисту, особливо коли важко підтримувати безпечну соціальну дистанцію», — зазначив він.

Зараз група дослідників веде переговори з компанією, яка буде відповідати за виробництво маски, щоб найближчим часом зробити її доступною для суспільства.                      Нагадаємо, експерти назвали причини, за якими маску доведеться носити навіть після вакцинації. Фахівці вважають, що навіть після двох доз вакцини від COVID-19 доведеться дотримуватися всіх заходів безпеки, щоб убезпечити себе і близьких.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru