Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
В Україну прибули 392 тисячі доз вакцини проти кору
23:51, 20 октября 2018

В Україну прибули 392 тисячі доз вакцини проти кору


Нову партію вакцини КПК проти кору, паротиту та краснухи на замовлення МОЗ України доставив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Загалом в Україні наявні понад мільйон доз вакцин КПК.

392 тисячі доз вакцини були закуплені ЮНІСЕФ за кошти державного бюджету на замовлення Міністерства охорони здоров’я і доставлені в рамках державної програми імунізації та у відповідь на спалах кору, що триває в Україні.

За останній тиждень на кір  [link]захворіли[/link] 707 українців, а з початку 2018 року — понад 33 тисячі.  Найбільше хворіють кором у тих областях, де [link]рівень охоплення плановою вакцинацією найменший[/link] (Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська області). Ризик захворіти збільшується й через спільне перебування дітей школах та дитячих садках.

Специфічного лікування від кору не існує, аде хворобі можна запобігти. Вакцинація – єдиний надійний спосіб захиститися від кору. Дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені за [link]Календарем профілактичних щеплень[/link].

Якщо ваша дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, або ви не пам’ятаєте, коли і які щеплення ви робили дитині, зверніться до медичного закладу, щоб якнайшвидше отримати безоплатне щеплення.

Зробити безоплатне щеплення КПК та надолужити пропущені дози вакцини можна усім дітям до 18 років, а також [link]дорослим із груп ризику[/link]: військовим, учасникам Операції об’єднаних сил, студентам, освітянам і медикам.

В Україні наявна достатня кількість вакцин проти кору: з новою поставкою загальна кількість наявних вакцин перевищує 1 мільйон доз.

Нова партія вакцин проти кору, паротиту та краснухи «М-М-Р ІІ» вироблена компанією «Мерк» (Merck Vaccines), США. Це ефективна та безпечна вакцина, прекваліфікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Докладніше про вакцинацію проти кору читайте [link] тут.[/link]

Використано фото Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

17 жовтня 2018

http://moz.gov.ua/article/news/v-ukrainu-pribuli-392-tisjachi-doz-vakcini-proti-koru


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru