Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
У Кам’янському після використання медиками препарату померла пацієнтка
12:36, 26 декабря 2019

У Кам’янському після використання медиками препарату померла пацієнтка


Після хірургічних операцій, які проводили в Кам’янському з використанням одного з медпрепаратів, стан здоров’я погіршився у семи пацієнтів, зазначили в поліції міста.

У Кам’янському Дніпропетровської області після проведення хірургічної операції померла жінка. Про це 25 грудня поінформувала у Facebook місцева поліція.

«Попередньо встановлено, що в період із 17-го по 19 грудня з використанням медичного препарату в лікарні проводився ряд хірургічних операцій. Цього ж дня в семи пацієнтів погіршився стан здоров’я, і вони були переведені до обласної лікарні, де настали тяжкі наслідки, одна з пацієнток померла», – ідеться в повідомленні.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу України.

41-річна жінка померла, ще шістьох рятують медики вже в обласній лікарні Дніпра, куди їх екстрено перевезли. Один пацієнт досі у тяжкому стані, інші почуваються краще.

Усіх їх із різними діагнозами оперували у лікарні Кам’янського з 17 до 19 грудня. Там вже працює комісія мінохорони здоров’я. За попередніми висновками, помилок у діях лікарів не виявлено. Проте під підозрою препарати для наркозу. Усі вони українського виробництва. За словами медиків, строки придатності були у нормі.

Поліція вилучила речовини для експертизи. «Поліція провела невідкладний обшук, під час якого вилучила медичні документи, залишки медичних препаратів, які використовувались під час проведення операцій», — заявляє речниця поліції Кам’янського Олена Тімченко.

У лікарні Кам’янського поки припинили проведення оперативних втручань. «Нами припущено, що пов’язано з препаратом. Вони однозначно не були прострочені. Ці препарати використовувалися і раніше. Вони зареєстровані в Україні, давно існують і давно використовувалися», — повідомляють у лікарні.

Джерело:

[link]ТСН[/link]

Дипрофол.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru