Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Team Viewer. Важлива комп’ютерна програма для медпрацівників які займаються реєстрацією пацієнтів в системі «eHealth»
23:10, 20 октября 2018

Team Viewer. Важлива комп’ютерна програма для медпрацівників які займаються реєстрацією пацієнтів в системі «eHealth»


Для чоло вона потрібна?

При підписанні декларацій з пацієнтами периодично виникають помилки, питання, які по телефону з експертами eHealth вирішити неможливо. Потрібно тільки бачити на екрані монітора в режимі он-лайн.

Для цього використовується програма TeamViewer. Програма безкоштовна. Працювати з цією програмою нескладно. Вмикаєте програму, дзвоните експерту зі своїм питанням та прохаєте включити «телевізор» (нижче є опис як працювати з програмою). Експерт підключається до вашого робочого столу і бачить всю потрібну інформацію, та допомагає вам  виправити помилки або дати поради.

Інтерфейс програми для комп’ютера

Скачати TeamViewer на комп’ютер зможе кожен користувач, навіть не дуже досвідчений. Процес завантаження займає небагато часу. Після встановлення Тімвівер, ви побачите простий інтерфейс програми зі зрозумілим керуванням. У з’явившомуся вікні ви знайдете ваш персональний ID та код для доступу до вашого ПК, призначений для іншого користувача. Також тут ви зможете ввести пароль, який дозволить вам керувати вашим комп’ютером, де б ви не знаходились. У цьому вікні знаходиться графа, в яку необхідно вводити ID вашого опонента у тому разі, якщо вам необхідно отримати доступ до його комп’ютера. Додатково, у цьому вікні програми Тімвівер на комп’ютер ви зможете обрати один з двох режимів програми: віддалений доступ та передача даних.

Як працювати з Тім Вівер на Віндовс

Перед усім, щоб почати користування функціоналом програми, обом користувачам необхідно завантажити TeamViewer для Windows. Зробити це можна, перейшовши за посиланням на даному сайті.

Щоб встановити з’єднання з віддаленим комп’ютером, скористайтеся цим покроковим нагадуванням:

  1. Запустіть програму Тімвівер для Віндовс на вашому комп’ютері та попросіть опонента зробити те ж саме.
  2. На екрані вашого партнера з’явиться вікно, у якому буде вказано персональний ID та пароль для з’єднання. Запропонуйте вашому опоненту продиктувати вам ці цифри.
  3. Введіть необхідні дані у вікно програми, яке з’явилось на вашому екрані.
  4. Перед вами відобразиться нове вікно, у якому ви побачите робочий стіл вашого партнера. Справа у нижньому кутку знаходиться службове вікно Тім Вівера, воно має буте затемнене. Зверху розташоване основне меню з 5 вкладками.

Тепер ви можете вчиняти дії на комп’ютері вашого партнера таким чином, немов ви самі знаходитесь за його монітором. Тім Вівер для комп’ютера зробить віддалений доступ дуже простим та швидким.

 

 

Завантажити програму можна тут:

 

[link]Скачати TeamViewer на комп’ютер[/link]

 

або тут:

 

[link]Скачать Team Viewer[/link]

 

 

[link]Джерело інформації[/link]

 

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru