Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Стало відомо, хто замінить Ульяну Супрун на час її відсторонення.
19:37, 10 февраля 2019

Стало відомо, хто замінить Ульяну Супрун на час її відсторонення.


На час відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я ці функції виконуватиме її заступник – Павло Ковтонюк. Про це повідомила заступник голови комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко на своїй сторінці в Facebook.

Звертаюсь до Прем’єр- Міністра Гройсмана и Президента Порошенка!

Якщо є справжній ваш намір призначити Міністром охорони здоров’я Уляну Супрун, щоб зберігти розпочату медичну реформу, продовжити міжнародні закупівлі ліків, продовжити виконання прийнятого закону «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», який я дуже підтримую і внесла вагомий вклад в його прийняття Парламентом, то давайте в парламенській залі вирішувати це питання, як це визначено законодавством!
Бути «переконливими» для фракцій коаліції і «протягувати» потрібні рішення ви дуже добре вмієте!

Але не доводьте інформаційну ситуацію для людей до абсурду !
З приводу заяв МОЗ, що не буде кому підписати документи про розподіл вакцин, замовлення ліків і тд….
Вважаю, що зазначені заяви є жорстокими по відношенню до 44 українців і їх сімей, які чекають порятунку життя за програмою лікування закордоном, маніпулятивною по відношенню до всіх українців, адже люди набагато розумніші, ніж влада про них думає!
А тепер, читаємо разом нормативну базу:

Порядок взаємозаміщення в. о. Міністра охорони здоров’я України та заступників Міністра на час їх тимчасової відсутності затверджений наказом МОЗ України від 04.10.2018 № 1814 «Про затвердження тимчасового розподілу обов’язків між в. о. Міністра охорони здоров’я України, заступниками Міністра та Державним секретарем Міністерства, Порядку взаємозаміщення в. о. Міністра охорони здоров’я України та заступників Міністра на час їх тимчасової відсутності».

Таким чином, у разі відсутності В.о. Міністра У. Супрун, її обов’язки згідно з розподілом обов’язків, затвердженим наказом МОЗ, виконує Ковтонюк П., а відповідно підписує накази.
Тобто, якщо У. Супрун відсутня, то поточна робота міністерства НЕ припиняється, а виконується у звичайному режимі, оскільки повноваження Міністра (у даному випадку в.о.) виконує заступник Міністра відповідно до вище затвердженого розподілу та, відповідно, підписує усі документи, які має підписувати Міністр, у тому числі накази про розподіл вакцин і т.д., програму лікування закордоном, закупівлю лікарських засобів…

Також в силах Володимира Гройсмана, рішенням Кабінету Міністрів України тимчасове виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я на покласти на будь-якого іншого заступника Міністра і у МОЗ України буде затверджений інший розподіл обов’язків та порядок взаємозаміщення.

 

[link]Джерело[/link]


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru