Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Сільські амбулаторії почали отримувати нові автомобілі. Дайджест.
14:27, 27 декабря 2018

Сільські амбулаторії почали отримувати нові автомобілі. Дайджест.


У рамках Президентської програми сільські лікарі Луганщини отримають новий службовий автотранспорт, – Сергій Філь

«Завдяки програмі Президента України Петра Порошенка «Сільська медицина» і його активній позиції ситуація в області почала змінюватись, – зауважив виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації. – Ми активно почали будувати нові сільські амбулаторії. Роботи йдуть за графіком, це будуть енергоефективні будівлі, забезпечені сучасним обладнанням. У комплекті до них надаються ще й медичні автомобілі. Першу партію ми вже отримали. Це шість нових машин моделі Renault Duster. Найближчим часом очікуємо ще дві».

Службовий автотранспорт закуплений за рахунок субвенції з державного бюджету. Вони передаватимуться у медичні амбулаторії сільській місцевості, а саме – Міловського, Новоайдарського, Новопсковського, Попаснянського, Старобільського та Троїцього районів.

Сергій Філь подякував Президенту, що Луганщина і далі залишається одним з пріоритетних регіонів. «На обласному рівні ми робитимемо все, що від нас вимагається, для результату», – додав він.

Слід зазначити, що у державному бюджеті на наступний рік закладено 1 млрд гривень субвенції місцевим бюджетам України на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

У 2017-2018 роках на реформу сільської медицини було виділено 5 млрд гривень. Ці кошти спрямовуються на будівництво нових сучасних медамбулаторій у сільській місцевості та закупівлю автомобілів для лікарів. Всього планується побудувати 516 медамбулаторій і зараз вже майже всі області розпочали будівництво нових закладів. Одним із лідерів є Луганська область.

 

Два новеньких автомобілі для сільських амбулаторіях з’явились у  селах  Михайлівка та Грушино Первомайського району.

Автівки, на яких раніше доводилось виїжджати на виклики, вже застаріли і часто ламались, розповідають медсестри. Ситуації бувають різні, їздити до пацієнтів доводиться щодня, інколи по кілька разів на добу. Нові авто розвивають швидкість більшу, а отже, скоріше прибуватимуть у будь-який куточок села чи навіть району. Водіям ключі від нових авто передав заступник голови Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Я впевнений, що це дуже гарне започаткування в рамках медичної реформи в районах. Буде продовжуватися робота і в наступному році. Ще нові автомобілі будуть придбані. Я впевнений, що завдяки цим автомобілям комусь буде врятовано життя і не одне.

У планах на наступний рік – придбати ще 4 нових автомобілі для сільських амбулаторій. Взагалі, у 2018 році за ініціативи губернатора Юлії Світличної в районі було чимало зроблено, зокрема, у медичній сфері, говорить голова Первомайської районної держадміністрації.

Володимир Павленко, голова Первомайської райдержадміністрації

За підтримки голови Харківщини Юлії Світличної, в районі будується амбулаторія сімейної практики з житлом для врача в селі Біляєвка. Програмою соціально-економічного розвитку на 19-й рік затверджено будівництво ще однієї такої амбулаторії в селі Трійчате Первомайського району. Виділені кошти з обласного бюджету, іде масштабна реконструкція, ремонт Первомайської центральної районної лікарні, включаючи такі види робіт, як термореновація, як ремонт родильного відділення.

 

 

21 центр первинної медико-санітарної допомоги Кіровоградщини перейшов на нову систему господарювання

В області якісно провели тендери на закупівлю автомобілів для сільських лікарських амбулаторій – днями 12 нових санітарних машин доставлені до обласного центру. Таким чином, Благовіщенський, Гайворонський, Голованівський, Новоукраїнський, Світловодський, Устинівський, Онуфріївський, Компаніївський райони отримають по 1 автомобілю, оскільки будують по 1 амбулаторії, а Знам’янський і Кропивницький райони – по 2 автомобілі. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко на щотижневій апаратній нараді голови ОДА. Посадовець зауважив, що цей транспорт розпочне обслуговувати жителів територій після завершення будівництва і введення в експлуатацію відповідних амбулаторій.
Перший заступник голови ОДА також поінформував, що із 27 центрів первинної медико-санітарної допомоги Кіровоградщини, 21 уже практично перейшов на нову систему господарювання – залишилося підписати договори з Національною службою здоров’я України. Документи Голованівського, Бобринецького, Устинівського, Олександрівського районів та міста Світловодськ перебувають на перевірці або доопрацьовуються, Знам’янський район не надав відповідних документів.
Стосовно перетворення закладів охорони здоров’я другого рівня в некомерційні комунальні підприємства посадовець зауважив, що до кінця року є можливість здійснити відповідні перетворення за спрощеною процедурою. Заклади первинки і третього рівня вже перетворені на некомерційні підприємства.
Сергій Коваленко також звернув увагу на необхідність у деяких районах покращити роботу стосовно укладання декларацій лікарів з пацієнтами, оскільки від цього залежить розмір зарплати медичних фахівців. На сьогодні, лікарі, які підписали декларації з необхідною кількістю пацієнтів, отримують удвічі вищу зарплату, ніж решта.

 

Для сільських амбулаторій Львівщини купили 43 Renault Duster.

Управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації 19 грудня підписало 6 договорів з ПП «Галич-Моторс» на закупівлю службових автомобілів для медиків районів Львівщини за 21,4 млн грн, пишуть Наші гроші.

Згідно з угодами, УКБ загалом замовило 43 білі автомобілі Renault Duster комплектації Life 2018 року випуску зі спеціальним логотипом. Кожне авто обійшлося замовникові у 500 тис. грн. Стільки ж машина коштує і на офіційному українському сайті Renault. Автівки планують поставити до кінця цього року.

Комплектація замовлених автомобілів Life в середньому на 100 тис. грн дорожча від базової Base. До комплектації Life входить кондиціонер, круїз-контроль та обмежувач швидкості, системи безпеки, регулятор водійського сидіння тощо.

Машини отримають амбулаторії в таких населених пунктах: с. Семенівка, с. Пасіки-Зубрицькі, с. Ямпіль, с. Муроване, с. Миклашів, с. Хоросно (Пустомитівський район), с. Воютичі, с. Бабина, с. Новий Калинів (Самбірський район), с. Волосянка, с. Тухолька, с. Тухля (Сколівський район), с. Конюхів, с. Верчани, с. Долішнє (Стрийський район), с. Родатичі, с. Суховоля, с. Бартатів (Городоцький район), с. Сулимів, с. В. Грибовичі, с. Замок (Жовківський район), с. Вільхівці, с. Дубравка (Жидачівський район), с. Ремезівці, с. Червоне (Золочівський район), с. Шегині, с. Волиця (Мостиський район), с. Бишів, с. Вузлове (Радехівський район), с. Волиця, с. Волевин (Сокальський район), с. Біличі, с. Ясениця (Старосамбірський район), с. Либохора, с. Нижня Яблунька (Турківський район), смт Краковець, с. Вербляни (Яворівський район), с. Стрептів (Кам’янко-Бузький район), с. Гірське (Миколаївський район), с. Брюховичі (Перемишлянський район), с. Пониковиця (Бродівський район), с. Соколівка (Буський район), с. Доброгостів (Дрогобицький район).

Фірма «Галич-Моторс» зареєстрована 2017 року у Львові. Її власником та директором є львів’янин Ярослав Конопацький. Він також є очільником та одним із кінцевих бенефіціарів ПАТ «Галич-авто». Протягом 2018 року фірма отримала замовлень на 26,3 млн грн, враховуючи ці угоди. Найбільше договорів з «Галич-Моторс» підписало саме УКБ.

 

Сільські амбулаторії Полтавської області отримали новенькі Renault Duster

Для сільських амбулаторій Полтавської області були передані новенькі Renault Duster.

До літа в регіоні планується побудувати 27 нових медамбулаторій, монтаж 4 з них вже закінчується. До кожної в комплект йтиме службовий автомобіль. Бо оперативність та комфорт мають стати звичними речами для сільської медицини.

 

Джерела:

 

//uprom.info/news/other/meditsina/luhanska-oblast-otrymala-shist-novykh-avto-dlia-silskykh-ambulatorij/

//www.kr-admin.gov.ua/start.php?q=News1/Ua/2018/17121807.html

//v-news.com.ua/silski-ambulatoriyi-otrymaly-novi-avto/

//zbruc.eu/node/85564

//golossokal.com.ua/vlada/dvi-silski-ambylatorii-na-sokalshini-otrimaut-pozashliahoviki-renault-duster.html

//uprom.info/news/other/meditsina/silski-ambulatorii-poltavskoi-oblasti-otrymaly-novenki-renault-duster/

//uprom.info/news/other/meditsina/luhanska-oblast

//dostyp.com.ua/novini/sil-s-ki-ambulatoriyi-na-kirovoghradshchini-otrimali-12-sanitarnikh-avtomobiliv-1

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru