Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Швеція відмовилася від боротьби з коронавірусом.
0:33, 19 марта 2020

Швеція відмовилася від боротьби з коронавірусом.


Королівство Швеція – одна з небагатьох країн, де продовжують працювати всі освітні установи, кафе, ресторани, тренажерні зали. Це при тому, що у Швеції число хворих на коронавірус перевищило позначку в 1000 осіб.

Уряд не запроваджує ніяких надзвичайних заходів в боротьбі з поширенням небезпечного вірусу. Прем’єр-міністр Стефан Левен (швед. Stefan Löfven) заявив, що буде введена деяка форма контролю для тих, хто  в’їжджає до країни, яка дещо уповільнить процедуру перетину кордону. Про це повідомляє Інформаційно-аналітичний портал [link]haqqin.az[/link]

Шведське Управління у справах публічної охорони здоров’я кілька днів тому видало рекомендації з тестування на коронавірус насамперед людей з важкими ознаками Covid-19, пацієнтів лікарень, медичний персонал і людей похилого віку, які перебувають у групі підвищеного ризику.

Шведські вчені стверджують, всупереч думці своїх колег з інших країн, що коронавірус безпечний. Мовляв, серед тих, що заразилися, рівень смертності всього 2 відсотки.

У Швеції число хворих перевищило позначку в 1000 осіб. Померли троє людей, один видужав, троє у важкому стані. Останнім часом не зареєстровано великого числа нових випадків зараження. І зараз тут весь бізнес продовжує функціонувати в колишньому режимі, наче нічого не сталося.

Провідна польська спортсменка-тріатлоністка Йоанна Солтищак у своєму пості в соцмережі запрошує на спортивні бази в цю країну. Вона ж пише, що всі громадські місця там відкриті, нема розпоряджень на роботу з дому, підприємства не закриваються, тут тільки опубліковані рекомендації тим, хто відчув себе хворим, просто залишатися вдома. Люди не повинні зберігати дистанцію між собою в громадських місцях. Понад те, відомий випадок лікарки, яка заражена вірусом і цілий тиждень продовжує оперувати на робочому місці в лікарні.

Спортсменка пише: країна, в якій є інструкції з поведінки в різних ситуаціях, залишає своїм жителям право діяти в цій ситуації на власний розсуд.

Деякі медики кажуть, що страшніше вірусу – «вірус страху», який змушує людей робити вчинки, що погіршують ситуацію. При цьому закликають розсудливо виконувати настанови керівництва своїх країн.


Додатково: 

1. Голова Всесвітньої медичної асоціації (Weltärztebund) Франк Ульріх Монтгомері (Frank Ulrich Montgomery) висловився проти заборони для громадян залишати свої будинки з метою не допустити подальшого поширення пандемії нового коронавірусу. На його думку, такі заходи не допомагають зупинити поширення вірусу. Він назвав локдаун жестом безсилля влади та політичним акціонізмом, тобто грою на публіку. Влада, за його словами, сподівається, що за допомогою примусових заходів вони досягнуть більшого, ніж завдяки розуму.

[link]Німецький лікар розкритикував заборону перетинати кордони та залишати домівки через коронавірус – Deutsche Welle[/link]

2. «Швеція повідомила, що відмовляється від діагностики коронавірусу, оскільки це не має значення для ведення пацієнта. Цитуючи шведів, «ми знаємо, що коронавірус є у Швеції, і ми повинні на кожен випадок реагувати так, ніби це потенційно коронавірусна інфекція». Специфічних ліків від коронавірусу нема. Більшість пацієнтів, які мають легкий перебіг захворювання, потребують тільки самоізоляції, як при грипі. Захворів – сиди вдома». Про це розповідає Федір Лапій – відомий інфекціоніст, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії імені Шупика.

3. Директор німецького Інституту Коха Лотар Вайлер заявив, що пандемія нового коронавірусу може тривати близько двох років — [link]повідомляє Reuters[/link]. За його словами, в кінцевому підсумку від 60 до 70% населення планети буде заражено, одужає і придбає імунітет, але неможливо сказати, наскільки швидко це станеться.


Коментар НО:

Наукове підґрунтя такої політики шведської влади описане у статтях:


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru