Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Сайт Національної служби здоров’я України стає ще більш інформативним
23:34, 04 марта 2019

Сайт Національної служби здоров’я України стає ще більш інформативним


Ви — пацієнт і хочете укласти декларацію з певним лікарем, але не знаєте, чи набрав він уже оптимальну кількість пацієнтів, або шукаєте медичний заклад поблизу від нового місця роботи? Або ви — лікар і хочете дізнатися вікову структуру пацієнтів, які уклали з вами декларації, чи цікавитеся, чи має медичний заклад договір з НСЗУ?

Новий дешборд на сайті Національної служби здоров’я України дасть відповіді на ці запитання

[link]elektronna-karta-misc-nadannya-pmd[/link]

(Виправлене посилання на сторінку дешборду)

Відтепер ви маєте доступ до електронної карти розташування закладів з адресами та контактними телефонами. Можете бачити розподіл закладів за областями, кількість вже підписаних декларацій у кожного лікаря закладу. А також — розподіл декларацій за віковими групами, статтю та за спеціальностями лікаря. На дешборд потрапляє кожен лікар і заклад, який має хоча б одну активну декларацію.

 

 

Ви можете працювати з даними дешборду, як за допомогою різноманітних фільтрів, так і за допомогою таблиць/карт/візуалізацій. Інформація на даному дешборді оновлюються кілька разів на місяць.

Діяльність НСЗУ базується на прозорості та відкритості даних. Кожен етап трансформації системи охорони здоров’я відбувається за допомогою сучасних електронних інструментів.

Дешборд містить інформацію про місця надання первинної медико-санітарної допомоги: електронна карта розташування з адресами та контактними телефонами, розподіл закладів за областями, кількість декларацій у кожного лікаря закладу. А також — розподіл декларацій за віковими групами та за спеціальностями лікаря. На дешборд потрапляє кожен лікар і заклад, який має хоча б одну активну декларацію.

Дешборд складається з трьох сторінок. Відкрити кожну сторінку можна за стрілками знизу сторінки. Для зручності використання рекомендуємо натиснути кнопку «на весь екран» на нижній панелі дешборду зліва. І перегляд даних відбуватиметься у збільшеному масштабі.

Як працювати з даними дешборду?

 1. За допомогою наступних фільтрів, які можна застосувати на кожній сторінці дешборду:

— області;
— райони;
— населений пункт;
— тип власності;
— наявність чинного договору із НСЗУ;
— пошук за назвою медичного закладу;
— пошук за кодом ЄДРПОУ;
— спеціальність лікаря;
— ПІБ лікаря;
— стать лікаря.

Щоб застосувати фільтр, потрібно натиснути на текстове поле, а потім вибрати один із запропонованих варіантів або почати писати в текстовому фільтрі біля зображення лупи.

Обравши заклад за назвою чи кодом ЄДРПОУ, ви отримаєте повний перелік місць надання послуг, їх адреси та контактний телефон.

Зверніть увагу: обираючи лікаря з застосуванням фільтрів місця розташування закладу надання ПМД, ви отримуєте інформацію щодо кількості декларацій лікаря з врахуванням всіх налаштувань фільтрів, наприклад, декларації лікаря в певній амбулаторії. Щоб отримати загальну кількість декларацій, підписаних з конкретним лікарем по всім місцям надання ПМД, треба використати тільки фільтр «ПІБ лікаря», скинувши при цьому інші фільтри. Щоб скинути всі фільтри, скористайтесь посиланням «скинути фільтри» у лівому верхньому кутку сторінки. Щоб скинути конкретний фільтр, скористайтесь ластиком біля фільтру.

2. Працювати з даними можна також за допомогою візуалізацій, таблиць та карти.

Можна вибрати будь-який об’єкт на карті/таблиці візуаліації і всі показники та елементи візуалізації на сторінці автоматично перерахуються.

Також можна навести мишкою на будь який елемент візуалізації і з’явиться можливість масштабувати цей елемент на всю сторінку та переглянути список всіх фільтрів, які впливають на даний елемент візуалізації. При натисканні правою кнопкою мишки на візуальний елемент, випадає контекстне меню, де можна отримати дані, які використовуються для відображення елементу у вигляді таблиці.

Якщо розглядати розподіл декларацій закладів за допомогою графіків, навівши мишкою на них, можна змінити порядок групування даних. Наприклад, візьмемо графік розподілу декларацій за віковими групами по областях. Натиснувши відповідно «Показати наступний рівень» або «Розкрити наступний рівень», ми отримаємо розподіл декларацій на рівні окремих міст, далі можна перейти до рівня закладів, спускаючись до рівня лікарів і т.д. Аналогічно з іншими візуальними елементами.

Інформація дешборду оновлюється кілька разів на місяць. Дата оновлення вказана у нижньому лівому кутку сторінки.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru