Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Постанова КМУ № 999 від 28 листопада 2018 «Деякі питання Електронного реєстру листків непрацездатності»
23:28, 10 января 2019

Постанова КМУ № 999 від 28 листопада 2018 «Деякі питання Електронного реєстру листків непрацездатності»


Урядом урегульовано питання запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності. Прийнятою постановою передбачено утворення зазначеного Реєстру як систему накопичення, зберігання та використання інформації про видані, продовжені та обліковані листки непрацездатності з використанням інформаційної інфраструктури Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Згідно з документом центральним органам виконавчої влади разом із Фондом соціального страхування України потрібно розробити та внести до 1 лютого 2019 року на розгляд Кабінету Міністрів проект положення про Електронний реєстр листків непрацездатності та забезпечити технічні можливості його функціонування.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 28 листопада 2018 р. № 999
Київ
Деякі питання Електронного реєстру листків непрацездатності

З метою запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Утворити Електронний реєстр листків непрацездатності як систему накопичення, зберігання та використання інформації про видані, продовжені та обліковані листки непрацездатності з використанням інформаційної інфраструктури Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

2. Міністерству соціальної політики, Міністерству охорони здоров’я, Національній службі здоров’я, Пенсійному фонду України за участю Фонду соціального страхування розробити та внести до 1 лютого 2019 р. на розгляд Кабінету Міністрів України проект постанови Кабінету Міністрів України щодо визначення порядку організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього.

3. Міністерству охорони здоров’я, Міністерству соціальної політики, Національній службі здоров’я, Пенсійному фонду України за участю Фонду соціального страхування забезпечити створення технічних можливостей для накопичення, зберігання в Електронному реєстрі листків непрацездатності та використання інформації про видані, продовжені та обліковані листки непрацездатності.

Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

Джерело: www.kmu.gov.ua/ua/npas/deyaki-pitannya-elektronnogo-reyestru-listkiv-nepracezdatnosti
 За даними статистики, українці щорічно отримують 5,5 млн листків непрацездатності. За цим стоїть багато нераціональної паперової роботи, мороки пацієнтів з печатками. Тому впровадження електронних лікарняних — логічний спосіб оптимізувати роботуц медиків.
 Як і раніше, пацієнт отримуватиме листок непрацездатності у свого лікаря, але вже на електронному бланку. Робота реєстру відбуватиметься на базі Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Переваги електронних листків непрацездатності
Електронні листки непрацездатності зроблять процес видавання і отримування лікарняних зручнішим і для лікаря, і для пацієнта. Зокрема для лікаря відпаде необхідність займатися паперовою роботою, коли цей робочий час може бути використано з більшою користю. А пацієнт не матиме потреби затверджувати листок печатками, бігаючи по всій лікарні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru