Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Пандемія коронавірусу – це «афера сторіччя», а влада ставить нас в позу, – заступник голови Полтавської облради
0:08, 12 июня 2020

Пандемія коронавірусу – це «афера сторіччя», а влада ставить нас в позу, – заступник голови Полтавської облради


Податки платіть, людей не звільняйте, а де брати гроші ніхто не каже. То я запитую, чи потрібно було всю країну заганяти в ці умови? Зараз 300 млрд грн недостача держбюджету. У нас – мінус 50 мільйонів за перший квартал. То ви думаєте, що це пройде безболісно? Оця вся афера задумана тільки для одного: щоб ми восени побігли купувати вакцину по тисячу гривень.

Про це у своїй промові з трибуни Полтавської обласної ради під час чергової сесії сказав Євгеній Холод, перший заступник голови Полтавської обласної ради, пише KOLONews і публікує текст його промови:

– В неділю жінка включила пральну машину, а звідтіля про коронавірус. Включила фен – про коронавірус. Я вже не кажу про телевізор і все інше. Я розумію, що мій виступ не вписується в оцю істерію, в цей шаблон, в який, на жаль, захлиснуло і нашу державу. І керівництво нашої держави поставило, вибачайте, в позу всіх нас, весь бізнес. У вас теж в багатьох є бізнес. Ну розкажіть, як коронавірус для вас? Нормально він пройшов? Я до цього був бізнесменом і через декілька місяців і піду. Так я вам скажу, заборгованість по заробітній платі на тих підприємствах, де я є засновником, півтора мільйона гривень. Триста людей три місяці не отримували заробітні плати. Але в мене немає в кого спитати? До керівництва держави я не можу достукатися. Представник Президента тут сидить. А що? Бізнесу буде хтось допомагати? Чи людям, які втратили роботу? По телевізору Президент сказав, що на два місяці бізнес звільняється від землі (податок на землю, – прим. ред.). На місяць звільнили, на місяць – не звільнили. Тобто податки платіть, людей не звільняйте, а де брати гроші ніхто не каже. То я запитую, чи потрібно було всю країну заганяти в ці умови? Зараз 300 млрд грн. недостача держбюджету. У нас – мінус 50 мільйонів за перший квартал. То ви думаєте, що це пройде безболісно?

Оця вся афера, я інакше не можу її назвати, сторіччя. Вона задумана тільки для одного: щоб ми восени побігли купувати вакцину по тисячу гривень, по дві. Потім з бюджету виділяли кошти і розповідали, що це дуже важливо і життя людей. Колеги, згадайте 2008 рік, згадайте свинячий грип, ми теж в масках ходили. Згадайте статистику, скільки тоді захворіло, скільки тепер. Чому ми тоді не закривали бізнес? Я зменшую загрозу від коронавірусу? Ні, не зменшую, але я й не перебільшую, особливо, коли такі наслідки для всіх нас.

Якщо нас восени будуть вакцинувати і будуть розказувати з телевізорів, скільки треба коштів, щоб купити в Китаї маски, потім вакцину. Згадайте, те що я скажу: «Величезна афера, яка стосується кожного на планеті Земля. Хто на цьому наживається? Величезна мафіозна структура, яка називається «Всесвітня організація охорони здоров’я». Трамп від неї відмовився і був скандал після свинячого грипу, де теж суцільна корупція. Придумали свинячий грип, придумали вакцину, закупили, відмили гроші на тому і закінчилося.

 

[link]Джерело[/link]

Обсуждение: есть 1 комментарий
  1. Алекс:

    Уважуха этому чуваку, что не побоялся сказать правду!

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru