Четверг, 27 января 2022  RSS  Напишите нам
Четверг, 27 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Наказ МОЗ України від 08.04.2019 № 797 «Про внесення змін до Примірного табеля матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичних осіб-підприємців, які надають первинну медичну допомогу»
21:34, 07 января 2020

Наказ МОЗ України від 08.04.2019 № 797 «Про внесення змін до Примірного табеля матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичних осіб-підприємців, які надають первинну медичну допомогу»


Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.04.2019 N 797
м. Київ

Про внесення змін до Примірного табеля матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичних осіб-підприємців, які надають первинну медичну допомогу

Відповідно до статті 351 та статті 141 Основ законодавства України про охорону здоров’я, абзацу тринадцятого підпункту 8 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267,

НАКАЗУЮ:

Внести зміни до Примірного табеля матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичних осіб-підприємців, які надають первинну медичну допомогу, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 26 січня 2018 року № 148, виклавши його у новій редакції, що додається.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра Павло КОВТОНЮК

[link]Скачать в формате pdf[/link]

 

Наказ в який внесено зміни

 

[link]Наказ МОЗ 26 січня 2018 року № 148[/link]

 

Зміни в табелі оснащення мізерні!

Ось відгук одного з колег:

Питання – скільки працювало людей в МОЗі над такими КРУТЕЦЬКИМИ змінами??? Шановна пані генеральний Директор Директорату медичних послуг О. Сухорукова, Ви можете надати склад робочої групи і чи читали Ви самі ці зміни, і чи ознайомлювалися Ви із 148 наказом???? Невже це самі основні зміни в нашій медичній нормативно-правовій базі без яких ні одна первинка не могла б працювати. Не знаєте де вносити справжні зміни, то не соромтесь, питайте, контактуйте з нами, ми Вам підкажемо, бо нам з низу краще видно проблеми, чим Вам зверху.
Це буває в тих випадках, коли «зверху» не звертають уваги на тих «хто стоїть у станка» і не можуть зрозуміти проблем із самої середини. Сподіваюсь, що я після цього поста, як після всіх інших, не стану ворогом для МОЗ, я лише вказую на зауваження, бо ми з МОЗом та НСЗУ робимо спільну ДОБРУ справу.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru