Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Медики Киевской областной больницы борются за жизнь двухлетнего ребенка, заболевшего столбняком.
23:12, 11 декабря 2018

Медики Киевской областной больницы борются за жизнь двухлетнего ребенка, заболевшего столбняком.


Его ввели в искусственную кому, чтобы он не чувствовал боли от судорог. Об этом сообщили в Гостомельской амбулатории.

Всего этого кошмара можно было бы избежать, если бы родители согласились привить ребенка индийской вакциной. Но вместо этого родители предпочли рисковать и не привили ребенка сразу. В итоге, жизнь двухлетнего мальчика оказалась под угрозой.

Сейчас малыша ввели в искусственную кому, чтобы он не чувствовал боли от судорог. На руки и ноги ребенка наложили шины, чтобы судороги не ломали косточки. Чтобы ребенок дышал, ему сделали отверстие в горле и вставили трубку, подключенную к аппарату искусственной вентиляции легких.

Родителям еще раз напомнили о необходимости вакцинировать детей. «Вряд ли трехдневная температура, боль вместе прививки и даже хромота могут быть страшнее того, что происходит сейчас», — говорят медики и просят родителей не верить мифам о вакцинах.

Коментар Уляни Супрун.

Чимало людей досі вірять, що вакцини можуть ослабити імунну систему, а дітям краще перехворіти на певну хворобу і таким чином отримати від неї “природний імунітет“. На жаль, такі міфи та упередження щодо вакцинації досить поширені і створюють велику небезпеку для життя.

Найстрашніше, що від цього страждають діти. Зараз в обласній лікарні на Київщині за своє життя бореться хлопчик, якому всього 2 роки і 8 місяців. Дитина вже майже тиждень знаходиться в реанімації на апараті штучного дихання та в стані штучної коми. Причина такого стану — серйозне інфекційне захворювання — правець (https://goo.gl/GkZoFm).

Цьому можна було б запобігти, якби хлопчик був вчасно вакцинований. Натомість матір дитини відмовилась від щеплення, а однією з причин вказала інформацію, що прочитала в інтернеті. Начебто до 3-х років дітей вакцинувати не треба, бо це впливає на розвиток нервової системи. Тому й не хотіла вакцинувати дитину до цього часу, попри те, що вакцини були в наявності.

Наразі дитині ввели з метою порятунку протиправцеву сироватку, однак вона діє лише на токсини в крові та безсила проти тих, що вже встигли проникнути в нервову систему. Загроза смерті все ще зберігається, адже токсин може викликати параліч серцевої мускулатури.

Таких історій не має траплятись в 21 столітті. Коли є можливість проконсультуватись з лікарем, а не шукати інформацію в інтернеті, коли вакцини є у вільному доступі, та їх не потрібно купувати за власний кошт.

Завдяки вакцинації людство почало забувати про страшні хвороби, від яких ще недавно гинуло багато людей. Втім, сьогодні деякі люди починають боятися вакцин більше, ніж хвороб, від яких вони захищають.
Зокрема тема імунізації часто стає предметом маніпуляцій, не тільки з боку антивакцинаторів, але й російського окупанта, що поширює брехню та міфи про вакцини, аби підірвати довіру людей до вакцинації (https://goo.gl/jcSVLq).

В Україні є в достатній кількості якісних та ефективних вакцин, закуплених за кошти платників податків, щоби вакцинувати всіх безоплатно. Не відкладайте вакцинацію, отримайте свій захист та збережіть здоров‘я своїх дітей та цілої сім’ї.

За Календарем профілактичних щеплень, діти від правця мають бути щеплені в 2, 4, 6, 18 місяців, 6 років та 16 років. Надалі потрібно ревакцинуватись від хвороби кожні 10 років. Перевірте Календар та заплануйте візит до лікаря, якщо потрібно надолужити щеплення (https://goo.gl/6WPMN5).

Переглянути список вакцин, які закуповує держава, і перевірити їхній залишок по регіонах можна тут: https://goo.gl/ZtYKzo.

Справка.
Столбняк — это острое инфекционное заболевание, которое вызывает бактерия Clostridium tetani. Эта палочка живет в кишечнике людей и животных, не причиняя им вреда, с фекалиями попадает в землю.

Возбудитель столбняка очень устойчив. Он выдерживает нагревание до 80 градусов в течение одного часа, в высушенном виде без доступа света сохраняется до 10 лет.

Его споры даже при кипячении в течение 30-60 минут не погибают полностью. Бактерия может развиваться только в условиях отсутствия кислорода.

Попадая в рану, она производит очень мощный токсин, который поражает нервную систему. Это приводит к возникновению судорог скелетных мышечных волокон, вызывает спазмы мышц различных частей тела, голосовой щели, асфиксию (остановка дыхания) и может закончиться смертью.

Такие страшные проявления наблюдается у невакцинированных людей. У привитых в месте внедрения возбудителя — только подергивания мышц. 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru