Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
22:37, 09 марта 2018

Карта профілактичних щеплень — форма первинної облікової документації № 063/о


Завантажити в форматі MS.Word:

 

Завантажити

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ МОЗ України

10.01.2006 № 1

ІНСТРУКЦІЯ

щодо заповнення форми первинної облікової документації

№ 063/о «Карта профілактичних щеплень»

Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми первинної облікової документації № 063/о» Карта профілактичних щеплень » (далі – форма № 063/о).

 1. Форму № 063/о заповнюють відповідальні особи закладів охорони здоров’я незалежно від підпорядкування та форм власності та ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах.

2.Форма № 063/о заповнюється лікарем або середнім медичним персоналом, на кожного новонародженого і на дитину, яка вперше поступає під нагляд поліклініки або фельшерсько-акушерського пункту (далі – ФАПу).

 1. У верхньому лівому куті форми вказується назва міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, у сфері управління якого перебуває заклад, відповідальні особи якого заповнили форму № 063/о, його найменування, місцезнаходження (повна поштова адреса) та ідентифікаційний код Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
 2. Після заголовку обов’язково має бути вказана дата заповнення карти профілактичних щеплень.
 3. Далі наводиться найменування дитячої установи (для організованих дітей), № дільниці.
 4. У пункті 1 вказуються прізвище, ім’я, по батькові дитини.
 5. У пункті 2 вказуються у цифровій формі: число, місяць та рік народження.
 6. У пункті 3 зазначається стать: чоловіча – 1, жіноча – 2.
 7. У пункті 4 вказується місце проживання (повна поштова адреса).
 8. У пункті 5 зазначається – мешканець міста або села, у разі зміни місця проживання вносяться відмітки про переміну адреси.
 9. У пункті 6 – „Щеплення проти туберкульозу” наводяться дані про проведення щеплення, а саме: вид щеплення – вакцинація чи ревакцинація, вік, дата проведення щеплення, доза та серія вакцини, реакція на щеплення (місцева), медичні протипоказання (дата, причина).
 10. У пункті 7 – „Щеплення проти поліомієліту” зазначаються дані про проведення щеплення, а саме: вакцинація чи ревакцинація, вік, дата проведення щеплення, доза та серія вакцини; медичні протипоказання (дата, причина).
 11. У пункті 8 – „Щеплення проти дифтерії, кашлюку, правця” вказуються дані про проведення щеплення, а саме: вид щеплення – вакцинація чи ревакцинація, назва препарату, вік, дата проведення щеплення, доза та серія вакцини, реакція на щеплення (загальна, місцева), медичні протипоказання (дата, причина).
 12. У пункті 9 – „Щеплення проти кору” зазначаються такі дані: вік, дата, доза і серія вакцини, реакція на щеплення (загальна, місцева), медичні протипоказання (дата, причина).
 13. У пункті 10 – „Щеплення проти паротиту” вказуються дані: вік, дата, доза і серія вакцини, реакція на щеплення (загальна, місцева), медичні протипоказання (дата, причина).
 14. У пункті 11 – „Щеплення проти краснухи” вказуються такі дані: вік, дата, доза і серія вакцини, реакція на щеплення (загальна, місцева), медичні протипоказання (дата, причина).
 15. У пункті 12 – „Щеплення проти гепатиту В” зазначається вид щеплення – вакцинація, назва препарату, вік, дата, доза і серія, реакція на щеплення (загальна, місцева), медичні протипоказання (дата, причина).
 16. У пункті 13 – „Інші щеплення” вказуються такі дані: вид щеплення, назва препарату, вік, доза, серія, реакція на щеплення (загальна, місцева), медичні протипоказання до щеплень (дата, причина).
 17. У пункті 14 – „Туберкулінові проби” зазначаються такі дані: вік, дата, доза і серія препарату, результат після проведення туберкулінових проб.
 18. У кінці форми № 063/о відповідальна особа вказує причину зняття з обліку, дату і засвідчує запис своїм підписом.
 19. Карти зберігаються в спеціальній картотеці поліклініки, ФАПу, де їх розподіляють за місяцями наступного щеплення, що забезпечує щомісячний облік дітей, які підлягають активній імунізації.
 20. У разі виїзду дитини з міста (району) на руки видається довідка про проведені щеплення.
 21. Форма № 063/о має бути чітко й розбірливо заповнена. Виправлення помилок підтверджується підписом особи, яка її заповнює, із зазначенням дати внесених змін. Відповідальною за інформацію, яка надана в формі № 063/о, є особа, що її заповнила.
 22. Термін зберігання облікової форми № 063/о – 5 років.

Начальник Центру медичної статистики МОЗ України                                                              М.В. Голубчиков

 

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru