Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
15:12, 13 апреля 2017

Індивідуальна карта вагітної і породіллі (форма № 111/о)


“Індивідуальна карта вагітної і породіллі” (форма № 111/о) заповнюється на кожну вагітну, яка звернулась в жіночу консультацію з метою збереження вагітності.

У карту заносяться паспортні дані, відомості анамнестичного характеру (особливо детально про перебіг і результати попередніх вагітностей), дані про стан здоров’я жінки до звернення в консультацію, результати загального і спеціального акушерського обстеження, висновок терапевта і інших спеціалістів про стан здоров’я вагітної. При повторних відвідуваннях – скарги, дані об’єктивного дослідження і призначення записуються в спеціальний розділ карти. Ці дані дають можливість простежити динаміку ряду об’єктивних показників стану вагітної і плода, а також прийняті заходи у випадку відхилення їх від норми.

У карті є спеціальний листок для підклейки аналізів і інших документів.

Остання сторінка карти служить для запису відомостей про перебіг і результати пологів (на підставі талону № 2 обмінної карти – форма № 113/о), а також протягом післяпологового періоду після виписки породіллі із стаціонару.

Після зняття жінки з диспансерного нагляду карта за підписом лікуючого лікаря і завідуючого консультацією поступає в архів жіночої консультації (пологового будинку).

На вагітних, які звернулися в консультацію за направленням для штучного переривання вагітності заповнюється форма № 025/о “Медична карта амбулаторного хворого”.

Особливості заповнення облікової медичної документації

в закладі загальної практики / сімейної медицини

* В рядку «П.І.Б.» перед прізвищем виставляється код сім’ї та код жінки

Термін зберігання – 5 років.

Затверджена наказом МОЗ України № 302 від 27.12.99.

 

Завантажити або подивитися:

 

Завантажити

 

По просьбе — отсканированный варинат на 14 страниц в ахиве, размер 7.78 Мб:

 

Завантажити

 

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru