Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
21:45, 09 марта 2018

Форма первинної облікової документації №113/о — Обмінна карта пологового будинку, пологового відділення лікарні


Форма первинної облікової документації №113/о затверджена наказом МОЗ України від13.02.2006 №67.

Діє з 01.04.2006

Форма складається з трьох розділів:

Талон 1. Відомості жіночої консультації про вагітну (заповнюється на кожну вагітну і видається на руки з моменту становлення на облік)

 

[link] Завантажити талон 1[/link]

 

 

Талон 2.   Відомості пологового будинку, пологового відділення лікарні про породіллю

 

[link] Завантажити талон 2[/link]

 

 

Талон 3. Відомості пологового будинку, пологового відділення лікарні про новонародженого

 

[link] Завантажити талон 3[/link]

 

Вся форма 113/о в одному файлі:

 

 

[link]Завантажити форму 113/о[/link]

 

 

Інструкція

щодо заповнення форми первинної облікової документації №113/о

Обмінна карта пологового будинку, пологового відділення лікарні

  1. Ця форма є одним з основних документів лікувальних закладів незалежно від відомчого підпорядкування і форми власності, що містить відомості про надання спеціалізованої медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим.
  2. Обмінна карта складається з трьох талонів: „Відомості жіночої консультації про вагітну” (талон 1), „Відомості пологового будинку, пологового відділення лікарні про породіллю” (талон 2), „Відомості пологового будинку, пологового відділення лікарні про новонародженого” (талон 3) та призначається для здійснення послідовності нагляду за жінкою та її дитиною жіночої консультації, акушерського стаціонару і дитячої поліклініки. Обмінна карта видається жіночою консультацією на руки кожній вагітній з моменту становлення на облік.
  3. Лікар жіночої консультації при заповненні талона 1 „Відомості жіночої консультації про вагітну” докладно записує про особливості перебігу попередніх вагітностей, пологів, післяродового періоду і тих особливостей перебігу даної вагітності і стан вагітної, які мають важливе значення для лікаря, який вестиме пологи у даної жінки. При відвідуванні жіночої консультації вагітна приносить обмінну карту для записів до неї даних наступних оглядів і досліджень. При госпіталізації в стаціонар (на пологи або у відділення патології вагітності) вагітна повинна пред’явити обмінну карту.

Талон 1 зберігається в „Історії пологів” (форма №096/о).

  1. Талон 2 „Відомості пологового будинку, пологового відділення лікарні про породіллю” заповнюється в акушерському стаціонарі перед випискою породіллі і видається їй для передачі в жіночу консультацію. В особливих випадках талон направляється в жіночу консультацію поштою або нарочним.

Лікар акушерського стаціонару при заповненні талона 2 детально записує відомості про ті особливості перебігу пологів, післяпологового періоду і стану породіллі, які потребують необхідність спеціального нагляду за нею з наданням їй післяпологової відпустки тривалістю 70 календарних днів.

Талон 2 зберігається в „Індивідуальній карті вагітної та породіллі” (форма №111/о).

  1. Талон 3 „Відомості пологового будинку, пологового відділення лікарні про новонародженого” заповнюється перед випискою новонародженого і видається матері для передачі його в дитячу поліклініку. Це не звільняє акушерський стаціонар від необхідності повідомлення в дитячу поліклініку про виписку новонародженого (у день виписки). Лікарі акушерського стаціонару (акушер і педіатр) при заповненні талона 3 детально вписують в нього відомості про особливості пологів і стану новонародженого, що потребують спеціального нагляду за ним після виписки із стаціонару.

Талон 3 зберігається в „Історії розвитку дитини” (форма №112/о).

Начальник відділу охорони здоров’я матерів та дітей МОЗ України Н.Я. Жилка

Начальник Центру медичної статистики МОЗ України М.В. Голубчиков

 

 

Фото — Татьяна Лучезарная

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru