Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Фейки. Антіфейки. Боротьба триває.
0:39, 16 декабря 2018

Фейки. Антіфейки. Боротьба триває.


 

Передвиборчий Бюлетень Юлії Тимошенко «Київське слово» продовжує друкувати брехню про трансформацію системи охорони здоров’я. На цей раз про “провал медреформи в Києві”. Подаємо факти у відповідь на маніпуляційні цитати з матеріалу — [link]https://goo.gl/JRdNXV[/link].

⛔Фейк: «Як повідомляють у КМДА, угоди із сімейним лікарем уклало близько 670 тис. киян, а це усього 23% усього населення»

▶Факт: Станом на 13 грудня 2018 року, за даними електронної системи охорони здоров’я, у Києві пацієнти підписали 1,433 млн декларацій про вибір сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів. Це 48,8% від населення Києва.

⛔Фейк: «Найбільший недолік реформи — запровадження платної медицини. Не всі українці можуть собі дозволити дороге лікування. Найуразливішим верствам населення взагалі доведеться відмовитися від медичних послуг»

▶Факт: Суть трансформації охорони здоров’я не полягає у впровадженні платної медицини. Україна розпочала шлях змін від фінансування ліжко-місць та утримання приміщень лікарень до оплати за реально надані медичні послуги людям за договорами Національною служби здоров’я. Цей принцип ще називають «гроші йдуть за пацієнтом».

З 2019-го щороку в Україні буде Верховна Рада буде затверджувати річну програму державний гарантій медичного обслуговування населення. Туди увійдуть необхідні пацієнтам медичні послуги і ліки:

🔹екстреної медичної допомоги
🔹первинної медичної допомоги
🔹амбулаторної спеціалізованої медичної допомоги
🔹госпітальної спеціалізованої медичної допомоги
🔹паліативної медичної допомоги
🔹медичної реабілітації
🔹медичної допомоги дітям до 16 років
🔹медичної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами

Це передбачено Законом «Про державні фінансові гарантій медичного обслуговування населення».

У 2018 році нова модель фінансування почала діяти для закладів первинної медичної допомоги. Усі медичні послуги сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів є безоплатними для пацієнтів у медичних закладах, де їх оплачує Національна служба здоров’я за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги.

⛔Фейк: “Піврічна практика показала, що населення не бажає укладати юридичні угоди з лікарями”.

▶Факт: З початку трансформації системи охорони здоров’я в Україні вже більше половини населення уклали декларації з сімейними лікарями — це більше 23 млн громадян. Темпи укладання декларацій українцями випереджають найоптимістичніші прогнози, а це, у свою чергу, підтверджує потужний запит на зміни, який є в суспільстві. Відповідно до результатів соціологічного дослідження, проведеного Соціологічною групою Рейтинг у жовтні 2018 року, 76,6% українців, які вже обрали своїх лікарів, задоволені ними.

Схоже, що атака на національні інтереси Української держави стає невід‘ємною частиною передвиборчої кампанії Юлії Тимошенко. А наші випуски зі спростуванням цих фейків — постійною рубрикою.

 

[link]Джерело[/link]

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru