Понедельник, 25 мая 2020  RSS  Напишите нам
Понедельник, 25 мая 2020  RSS  Напишите нам
Популярно
EMPENDIUM. Внутрішні хвороби: Портал для лікарів. Мобільний застосунок.
23:11, 19 февраля 2019

EMPENDIUM. Внутрішні хвороби: Портал для лікарів. Мобільний застосунок.


Що є цікавого та потрібного сімейному лікарю в інтеренті, з чим він може ознайомитись прямо на своєму смартфоні?

Так, це EMPENDIUM.

 Державне пiдприємство
«Державний експертний центр Мiнiстерства охорони здоров’я України» (державний експертний центр МОЗ)

http://www.dec.gov.ua/index.php/ua/

02.02.14 № 4622/08-8

За результатами детального аналiзу матерiалiв, представлених в iнформацiйнiй систем Емпендiум необхiдно визначити, що поряд з iнформацiйним ресурсом, який мiстить нормативно-правовi акти зi стандартизацiї медичної допомоги (Реестром медико-технологiчних документiв — http://mtd.dec.gov.ua/index.php/uk/  ), Емпендiум на сьогоднi є единим україномовним безкоштовним електронним ресурсом з великим набором сервiсiв, якi дозволяють практичному лiкарю швидко знаходити необхiдну для нього клiнiчну iнформацiю, полегшують процес диференцiальної дiагностики у складних клiнiчних ситуацiях. Це мае дуже важливе значения для студентiв випускних медичних навчальних закладiв до- та пiслядипломноiї освiти, лiкарiвУ вiдповiдь на Ваш лист вiдправлясмо свiй висновок щодо iнформацiйноiї системи Емпендiум.

— iнтернiв та лiкарiв сiмейної медицини, лiкарiв основних клінічних спецiальностей (за винятком педiатрї), оскiльки їхня дiяльнiсть пов’язана з необхiднiстю освоения та аналiзу великої кiлькостi iнформацiї та клiнiчних ситуацiй.

 

Емпендiум створений саме для лiкарiв практичної медицини. Вся iнформацiя представлена у лаконiчнiй, простiй i конкретнiй формi, з адаптацiєю до потреб українських лiкарiв — наприклад, назви лiкарських форм тощо.

Вважасмо, що Емпендiум с цінним iнформацiйним медичним ресурсом­ посiбником, а наявнiсть його безкоштовного електронного варiанту, який
р.егул.ярно оновлюrться, забезпечує можливiсть а.ктив.ного iнформування лікарів та впровадження в практичну клінічну д1яльність положень, які
rрунтуються на фактах стосовно ефективностi медичних втручань від найавторитетнiших свiтових продуцентiв керiвництв до дiй (guidline).

З повагою
Т.в.о. Генерального директора Д. Шкробанець.

На цій сторінці можна завантажити застосунок на Android та застосунок на Apple iOS

 

Мобільний застосунок EMPENDIUM

 

Сайт EMPENDIUM новости

 

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru