Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
EMPENDIUM. Внутрішні хвороби: Портал для лікарів. Мобільний застосунок.
23:11, 19 февраля 2019

EMPENDIUM. Внутрішні хвороби: Портал для лікарів. Мобільний застосунок.


Що є цікавого та потрібного сімейному лікарю в інтеренті, з чим він може ознайомитись прямо на своєму смартфоні?

Так, це EMPENDIUM.

 Державне пiдприємство
«Державний експертний центр Мiнiстерства охорони здоров’я України» (державний експертний центр МОЗ)

[link]http://www.dec.gov.ua/index.php/ua/[/link]

02.02.14 № 4622/08-8

За результатами детального аналiзу матерiалiв, представлених в iнформацiйнiй систем Емпендiум необхiдно визначити, що поряд з iнформацiйним ресурсом, який мiстить нормативно-правовi акти зi стандартизацiї медичної допомоги (Реестром медико-технологiчних документiв — [link]http://mtd.dec.gov.ua/index.php/uk/[/link]  ), Емпендiум на сьогоднi є единим україномовним безкоштовним електронним ресурсом з великим набором сервiсiв, якi дозволяють практичному лiкарю швидко знаходити необхiдну для нього клiнiчну iнформацiю, полегшують процес диференцiальної дiагностики у складних клiнiчних ситуацiях. Це мае дуже важливе значения для студентiв випускних медичних навчальних закладiв до- та пiслядипломноiї освiти, лiкарiвУ вiдповiдь на Ваш лист вiдправлясмо свiй висновок щодо iнформацiйноiї системи Емпендiум.

— iнтернiв та лiкарiв сiмейної медицини, лiкарiв основних клінічних спецiальностей (за винятком педiатрї), оскiльки їхня дiяльнiсть пов’язана з необхiднiстю освоения та аналiзу великої кiлькостi iнформацiї та клiнiчних ситуацiй.

 

Емпендiум створений саме для лiкарiв практичної медицини. Вся iнформацiя представлена у лаконiчнiй, простiй i конкретнiй формi, з адаптацiєю до потреб українських лiкарiв — наприклад, назви лiкарських форм тощо.

Вважасмо, що Емпендiум с цінним iнформацiйним медичним ресурсом­ посiбником, а наявнiсть його безкоштовного електронного варiанту, який
р.егул.ярно оновлюrться, забезпечує можливiсть а.ктив.ного iнформування лікарів та впровадження в практичну клінічну д1яльність положень, які
rрунтуються на фактах стосовно ефективностi медичних втручань від найавторитетнiших свiтових продуцентiв керiвництв до дiй (guidline).

З повагою
Т.в.о. Генерального директора Д. Шкробанець.

На цій сторінці можна завантажити застосунок на Android та застосунок на Apple iOS

 

[link]Мобільний застосунок EMPENDIUM[/link]

 

[link]Сайт EMPENDIUM новости[/link]

 

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru