Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Доля пацієнтів опиниться в руках геологів-археологів, якщо Степанова “зіб’ють” з посади — Голубовська.
23:19, 11 июня 2020

Доля пацієнтів опиниться в руках геологів-археологів, якщо Степанова “зіб’ють” з посади — Голубовська.


Очільника МОЗу Максима Степанова намагаються “збити” всякі шарлатани з числа добре фінансованих чужим державою “неурядових організацій”, активістів без освіти. І якщо це трапиться, то долю пацієнтів вирішуватимуть різні геологи, археологи і оператори заправних станцій. Про це на своїй сторінці у Facebook написала лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська, передає УНН.

“Степанова, міністра, який вперше за останні роки повернувся обличчям до фахівців, завдяки якому з’явився протокол лікування COVID-19, без якого лікарі не змогли б застосовувати будь-які методи сучасного лікування, що в рази збільшило б смертність, міністра, який сказав, що ми будемо повертатися до стандартизації мед. допомоги, міністра, якого вперше за останні роки підтримує більшість медичних працівників збивають всякі шарлатани з числа добре фінансованих чужим державою „неурядових організацій“, активістів без освіти і т.д. за допомогою відомих кишенькових ЗМІ”, — написала Голубовська.

За її словами, немає жодного сумніву, що наплюють на медичну громадськість, на здоровий глузд, на думку більшості справжніх пацієнтських організацій, що не фінансуються щедро всякими фондами, а займаються дійсно інтересами хворих.

“… якщо це трапиться, будете ви знову лікуватися від коронавірусної хвороби „міжнародними протоколами“, яких немає, а долю пацієнтів в різних ситуаціях будуть вирішувати кишенькові „експерти“, які не мають до проблеми ніякого відношення … всякі там геологи, археологи, працівники похоронних бюро, брендменеджер промоакцій пива і оператори заправних станцій …) все ті, про які йшлося в звітах Рахункової палати …”, — додала Голубовська.

Вона також навели фрагмент звіту Рахункової палати.

“На посаду державного експерта директорату стратегічного планування та євроінтеграції МОЗ України — магістра з землевпорядкування та кадастру з досвідом роботи оператора заправних станцій, касира торгового залу тощо …”, на “посаду керівника експертної групи з питань реформування системи громадського здоров’я — бренд-менеджер промоакцій пива, бренд-менеджер торгових марок шоколаду, кави і дитячого харчування ”, а також менеджер колекторної компанії на посаду “керівника експертної групи з питань з питань впровадження системи “Електронний здоров’я”, — наводить медик цитату зі звіту.

Натомість, за її словами, відповідати за безпрецедентні розтрати бюджету у воюючій країні, встановлені тією ж Рахунковою палатою, горе-реформатори не хочуть. І навіть не соромляться при цьому звинувачувати когось в корупції.

Також Голубовська запевнила Степанова у підтримці.

“Ми з вами, Максим Степанов … як би там не було … спасибі, що все це витримуєте. Але Ви сильний. А ми з Вами”, — резюмувала вона.

[link]https://www.unn.com.ua/uk/news/1872565-dolya-patsiyentiv-opinitsya-v-rukakh-geologiv-arkheologiv-yakscho-stepanova-zibyut-z-posadi-golubovska[/link]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru