Четверг, 17 октября 2019  RSS  Напишите нам
Четверг, 17 октября 2019  RSS  Напишите нам
Популярно
Чи мають право хворі діти на пільгове забезпечення ліками?
22:12, 07 августа 2019

Чи мають право хворі діти на пільгове забезпечення ліками?


Так, мають. Для амбулаторного лікування.

Згідно постанові Кабіету Міністрів Укаїни від 17 серпня 1998 р. N 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань»в редакціїї № 908 від 31.10.2018

Додаток 1 пункт 1

1. Групи населення, у разі амбулаторного лікування яких лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються безоплатно:

1) незалежно від розміру середньомісячного сукупного доходу їх сім’ї:

діти віком до трьох років;

 

Додаток 1 пункт 2

2. Групи населення, в разі амбулаторного лікування яких лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються з оплатою 50 відсотків їх вартості:

діти віком від трьох до шести років;

 

Батьки, або опікун разом з хворою дитиною звертається до свого сімейного лікаря і той виписує йому пільгові рецепти на ліки обов’язково зареєстровані в Україні, за непатентованою міжнародною назвою. В разі якщо такої немає — за фірмовою назвою лікарського препарату згідно наказу МОЗ № 360.

Фінансування за рахунок місцевих бюджетів.

Джерело

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru