Четверг, 27 января 2022  RSS  Напишите нам
Четверг, 27 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Бьють сімейних лікарів!
0:02, 10 марта 2021

Бьють сімейних лікарів!


ДОВГО ЧЕКАЛА НА СВОЮ ЧЕРГУ: У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ СУДДЯ ПОБИЛА СІМЕЙНУ ЛІКАРКУ.                        45-річна сімейна лікарка Наталія Маслій після нападу потрапила під крапельницю у відділення хірургії.     

В амбулаторії Бердичева на Житомирщині сталася бійка. Пацієнтка, в якої урвався терпець через довге очікування, зчинила скандал. Сімейна лікарка намагалася заспокоїти жінку, але натомість отримала удар кулаком по голові. Згодом з’ясувалося, що кривдниця медика працює суддею.

Про це йдеться 9 березня в сюжеті              ТСН

45-річна сімейна лікарка Наталія Маслій потрапила під крапельницю у відділення хірургії через свою пацієнтку. Каже, що та прийшла до амбулаторії зі своїм чоловіком і була знервована довгою чергою.

Лікарка пояснює, що того дня у неї було 52 пацієнта. Таке навантаження, пояснює директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги Бердичева Наталія Хорошун, через те, що двоє з чотирьох медиків амбулаторії хворі на COVID-19. Тому пацієнтів так званої «чистої зони» і тих, в кого підозра на коронавірус, приймають по черзі.

«Якщо постійно одягатися перевдягатися, то це — нераціональне використання індивідуальних засобів і часу», — вважає Хорошун.

Знервована пацієнтка була якраз з симптомами коронавірусу і прийшла до пацієнтів з іншої зони зі скандалом. Тож, розповідає медик, вона вийшла заспокоїти подружжя, але ті увімкнули запис на телефоні і побили жінку.

Медики викликали поліцію. Бо пацієнтку впізнали, вона живе недалеко і давно обслуговується у амбулаторії.

Правоохоронці відкрили провадження за статтею «хуліганство». Але справу передали до ДБР, бо з’ясувалося що 62-річна кривдниця лікарки — суддя апеляційного суду.

На роботі судді нема. Вона з 5 березня перебуває на лікарняному.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru