Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Безкоштовний онлайн-курс для лікарів первинної ланки «Успішний #ЛікарПервинки»
18:51, 10 ноября 2018

Безкоштовний онлайн-курс для лікарів первинної ланки «Успішний #ЛікарПервинки»


Стартував безкоштовний онлайн-курс для лікарів первинної ланки «Успішний #ЛікарПервинки». Курс спільно розробили ГО «Батьки за вакцинацію», ГО «Платформа здоров’я» та Бізнес-школа Міжнародного інституту менеджменту. Його завдання – надати необхідні знання з основ ведення бізнесу лікарям, які бажають почати власну приватну практику, розповіли співзасновники курсу на презентації курсу в Українському кризовому медіа-центрі. На сьогодні зареєструвалися близько 800 учасників.

«У нових умовах лікарі стають учасниками ринку медичних послуг, тому лікарям потрібно додатково знати те, чого вони раніше не знали. Це ази маркетингу – як залучати людей і розповідати про себе; ази рекрутингу – як наймати людей і організовувати роботу команди; юридичні аспекти та основи бухгалтерсього обліку», – розповіла Ірина Тихомірова, президент Бізнес-школи Міжнародного інституту менеджменту.

На етапі розробки курсу проводили спеціальне опитування лікарів, щоб з’ясувати, які питання цікавлять їх найбільше. «Цей курс – відповідь на ці запитання. Зараз ми виступаємо партнерами державних установ у підтримці лікарів первинки, які першими увійшли в реформу, щоб надати їм інструменти для ефективної роботи», – зазначив Тимофій Бадіков, голова правління ГО «Платформа здоров’я».

Курс складається із 5 тем, кожна з яких містить 9 уроків. Лікарі можуть навчатися у зручному для себе темпі та у зручний час; строки реєстрації і проходження курсу не обмежені. У кінці необхідно скласти 5 тестових і 1 практичне завдання. Усі випускники курсу можуть отримати безкоштовні консультації від експертів для ефективної організації власної практики.

За успішним результатом проходження навчання, усі учасники отримають Сертифікат наступного зразка:

Курс є вступною частиною до «Програми комплексної підтримки лікарів первинної ланки», яку впроваджує ГО «Батьки за вакцинацію», і надає необхідні знання для поглибленого навчання у рамках програми, зазначив Андрій Гаценюк, менеджер Програми.

 

 

Випускники курсу також зможуть брати участь в онлайн-семінарах та конференціях обміну досвідом за участі лікарів, які вже відкрили ФОП і успішно ведуть приватну практику.

Стати учасником може будь-який лікар первинної ланки, незалежно від місця проживання, віку і статі.

Участь у курсі є безкоштовною.

 

Заареєструватись: [link]Онлайн-курс Успішний #ЛікарПервинки[/link]

 

Реалізується за підтримки

Група в Фейсбук посилання:

 

[link]Лікар первинної ланки України[/link]

 

[link]Програма комплексної підтримки лікарів первинної ланки[/link]

 

 

Сайт [link]Платформа здоров’я[/link]


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru