Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 29 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Безкоштовні хвилини мобільного зв’язку для медпрацівників.
11:48, 08 апреля 2020

Безкоштовні хвилини мобільного зв’язку для медпрацівників.


Шановні партнери!
  Українські мобільні оператори, в рамках допомоги реалізації заходів щодо запобігання розповсюдження захворювання COVID-19, запропонували медикам безкоштовний зв’язок з метою проведення дистанційних консультацій в форматі «лікар-пацієнт» в режимі реального часу.
  Щоб скористатися безкоштовними хвилинами, лікарям потрібно зателефонувати зі свого номеру до свого мобільного оператора.
  Для абонентів:
·       lifecell умови за посиланням
·       Київстар умови за посиланням
·       Vodafone  умови за посиланням
Хвилини та гігабайти будуть нараховані за кілька днів після того, як номер телефону перевірить Національна служба здоровʼя України.
З повагою,
Департамент договірної роботи
Національної служби здоров’я України

Vodafone для медиків: безкоштовні хвилини та гігабайти

З 1 квітня Vodafone Україна починає нараховувати медичним працівникам по 10 ГБ мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі. Також Vodafone безкоштовно надасть медикам безлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest) та месенджерів (текстові та графічні повідомлення у Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat).

«Крім нашого першочергового завдання щодо забезпечення клієнтів безперебійним зв’язком, ми намагаємося робити все, що можемо, в цей непростий час. Ми допомагаємо налагодити віддалену роботу за допомогою доступних телеком-технологій для того, щоб якомога більше людей могли дотримуватися правил карантину і не втратити роботу або бізнес. Ми закуповуємо апарати ШВЛ для лікарень, допомагаємо державі інформувати людей і аналізувати ситуацію для запобігання поширенню вірусу, відстежуємо ідеї і медичні наукові розробки і готові підтримати ті з них, які можуть допомогти в боротьбі з епідемією. Сьогоднішній наш крок – безкоштовні хвилини і гігабайти для медиків», – зазначає Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна.

Пропозиція Vodafone діє для клієнтів передплаченого сервісу і контрактної форми обслуговування. Для того, щоб ним скористатися, необхідно відправити SMS на номер 7777  або заповнити заявку на [link]http://likar.vodafone.ua[/link]. Безкоштовні хвилини, гігабайти і доступ до соціальних мереж та месенджерів будуть призначені протягом п’яти днів після верифікації номера Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Використовувати їх можна буде протягом 30 днів з моменту призначення. Про призначення послуг кожен абонент отримає SMS-повідомлення.

Якщо номер телефону на даний момент не внесений до електронної бази системи охорони здоров’я, абонент отримає відповідне SMS-повідомлення. В такому випадку лікарю знадобиться внести номер телефону в своєму електронному кабінеті медичної інформаційної системи або зареєструватися, звернувшись в кадрову службу свого медичного закладу. Потім необхідно буде повторно відправити запит на активацію 10 ГБ мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків.

 

Медики України отримують на мобільні рахунки бонуси від Київстар
25.03.2020
Сьогодні повідомлення про нарахування бонусів отримали абоненти Київстар із закладів охорони здоров’я первинної ланки та місць надання медичних послуг первинної ланки, що внесені до публічного реєстру електронної системи охорони здоров’я. Їх перелік був наданий мобільному оператору Національною службою здоров’я України (НСЗУ)*.

Київстар подякував медикам, які щодня демонструють свій професіоналізм та допомагають українцям одужувати й бути здоровими.

Наступним кроком буде нарахування бонусів тим абонентам компанії, які зареєстровані в реєстрі медичних працівників України**. Для цього лікарі мають звернутися до оператора особисто, зателефонувавши з номера, що внесений до реєстру, та залишити заявку за номером 477*103. Зарахування бонусів відбудеться протягом 5 робочих днів – після перевірки та підтвердження НСЗУ наданих у заявці даних.

«Важко переоцінити роль медиків у боротьбі з епідемією. І в кризові часи ми всі маємо підтримувати одне одного, робити свій внесок у загальну справу, – говорить Олександр Комаров, президент Київстар. – Лікарі турбуються про нас, а Київстар дає лікарям можливість в умовах карантину та понаднормової роботи завжди залишатися на зв’язку – з рідними, пацієнтами та колегами».

150 бонусів на рахунку (1 бонус — еквівалент 1 грн) медики зможуть використати протягом 30 днів з дня нарахування:

контрактні абоненти – на дзвінки та SMS по Україні. Бонуси на рахунку витрачаються першими. Перевірка залишку: *138# або у додатку Мій Київстар.
абоненти передплати – на дзвінки, послуги інтернету, SMS по Україні та оплату пакету послуг за наявним тарифним планом. Бонуси на рахунку витрачаються першими. Перевірка залишку: *114# або у додатку Мій Київстар.
* Реєстри сформовані на підставі даних, що знаходяться у відкритому доступі, та не містять жодної персональної інформації про медичних працівників.

** Реєстр медичних працівників формується на підставі даних, які подаються до НСЗУ керівниками або головними лікарями медичних закладів. Після чого кожен медпрацівник може внести, оновити чи додати інформацію про себе в особистому кабінеті електронної системи охорони здоров’я.

https://www.facebook.com/lifecellua/photos/a.378516312195416/2808403135873376/?type=3&eid=ARDzRo9ARVEZhQ9nMJZNHAwusB8GjktEbFQc8_esDrvKbV0lWzCmRd-b1TKsQP4HB-X1NsTBpxmPnMDG&__xts__%5B0%5D=68.ARA1nkLbccG-dwBOXGhXL6pKI5JFPrkWGYd043s40TMTZpxf6KcqqUns3iItNAKOBKw7z1TSPThsTz8w-5oIoBuVj283seLnKVu_nUhmnIF6shD3ckFUG0bLkPOfrfxWKLLlFRVUmrV-P1Flmo8VO3qxzsxBLv6sDhJv0OFvWwVjYeL0XHcchGImczq5scW4E88uZ0ZiT7VUiLujaVQv1w5rkgtRRAML-rlOl0Yb_qA2IXmqnHTVSF8YAvAkSzLans3kKpOgbw10OqItIGnK3H9_0b3AbVqRhMSCthRnSriUm95EGlyBE8ZhGQfgJ8c762ng9V_lflia_rusBTAY6A4UZQ&__tn__=EEHH-R

lifecell
22 марта в 10:57

Безкоштовні 20 ГБ та 1500 хвилин для медиків 🚑
Будь ласка, поділіться цією інформацією з тими, кого вона може стосуватися.

Увага! З 22.03 ми почали нараховувати безкоштовно 20 ГБ інтернету та 1500 хвилин для дзвінків на міські та мобільні по Україні медичним працівникам, що мають номери lifecell. Адже розуміємо, яку важливу роботу ви, шановні медики, робите для всіх нас, і дуже це цінуємо!

Наразі хвилини та гігабайти нараховані вже понад 7000 медичних працівників по всій Україні, вони отримали відповідні СМС.

Якщо ви абонент lifecell і надаєте первинну медичну допомогу, та поки що не отримали свої гігабайти та хвилини, будь ласка
💛 заповніть форму на [link]https://medic.lifecell.ua/[/link] 💛 або наберіть *440*3# та очікуйте підтвердження реєстрації запиту.
Хвилини та гігабайти будуть нараховані за кілька днів після перевірки вашого номера телефону [link]НСЗУ Національна служба здоров’я України[/link] в електронній системі охорони здоров’я. Також переконайтеся, що саме ваш номер lifecell зазначено в електронній системі охорони здоров’я. Очікуйте СМС.

Якщо ви користуєтесь однією з медичних інформаційних систем, будь ласка, вкажіть свій номер lifecell в системі або зателефонуйте в службу підтримки медичної інформаційної системи:
💛 [link]Helsi[/link]: +380 44 580-10-90 або +380 73 580-10-90
💛 [link]Askep.net[/link]: +380 93 000-09-47
Дякуємо за підтримку: helsi.me, [link]askep.net[/link]

Готові до співпраці з іншими медичними інформаційними системами, чекайте на оновлення.
Хвилини та гігабайти можна використати до 30.04.2020. Поточний тариф абонента не змінюється.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru