Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Суббота, 22 января 2022  RSS  Напишите нам
Популярно
Що пишуть в ЗМІ про майбутню зарплату сімейного лікаря?
1:15, 27 апреля 2018

Що пишуть в ЗМІ про майбутню зарплату сімейного лікаря?


В Україні озвучили нову зарплату лікарів.

Базовий тариф становить 370 гривень за людину на рік. Така оплата – за лікування пацієнтів від 18 до 39 років.

Нова зарплата лікарів сягатиме сотні тисяч гривень на рік. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров`я Павло Ковтонюк, йдеться у «Сніданку з 1+1».

[Після початку [link]медреформи[/link] зарплата українських лікарів буде залежати від віку та кількості пацієнтів, яких вони обслуговують. Отже, базовий тариф становить 370 гривень за людину на рік. Якщо на прийом записалася людина 65 років і старше, за неї заплатять вже 740 гривень. Оплата обслуговування дітей до 5 років становить 1480 гривень на рік.

Уляна Супрун іна запитання українців щодо вібру сімейного лікаря.

Урядовці пояснюють, що саме діти та старенькі потребують більшої уваги та часу лікаря, тому і така різниця в оплаті. А ще це має мотивувати медиків братися за лікування саме цих категорій населення. На нову модель фінансування [link]медичні заклади[/link] почнуть переходити вже з липня цього року. В уряді підрахували, що за умови обслуговування тисячі пацієнтів середнього віку на рік лікар може отримати 370 тис гривень. Але з цієї суми вирахують комунальні послуги, зарплату допоміжного персоналу та інші витрати.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун запевнила, що запевнила, що держслужбовці не будуть проходити щорічний медогляд [link]держслужбовці не будуть проходити щорічний медогляд[/link] . Вона зазначила, що є професійні профогляди, які потрібні для людей з професією, що вимагає доброго здоров’я. Це професійні водії, люди, які займаються машинобудівництвом тощо.

Джерело: https://tsn.ua/ukrayina/nova-zarplata-likariv-syagatime-sotni-tisyach-griven-na-rik-1145895.html?utm_source=page&utm_medium=lastnews


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2022 Sunrise
Дизайн и поддержка: GoodwinPress.ru